Svatební grafika

Svatební oznámení / svatební tiskoviny

no 1
svatební oznámení no. 1
no 2
svatební oznámení no. 2
no 3
svatební oznámení no. 3
no 4
svatební oznámení no. 4
no 5
svatební oznámení no. 5
no 6
svatební oznámení no. 6
no 7
svatební oznámení no. 7
no 8
svatební oznámení no. 8
no 9
svatební oznámení no. 9
no 10
svatební oznámení no. 10
no 11
svatební oznámení no. 11
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Jednoduché, moderní a originální

Svatební oznámení nabízí nepřeberné množství variant designu. Je prvním náznakem toho, jak bude Vaše svatba vypadat, a proto je nutné ho promyslet. To, jaký vzhled pro oznámení zvolíte, udá směr Vaší svatby. Chystáte svatbu ve vinařství v rustikálním stylu nebo elegatní svatbu v kostele? Můžete si vybrat k naší kolekce svatebních oznámení nebo Vám navrhneme svatební grafiku podle Vašich představ.

Kompletní svatební grafika

sladěná svatba

Rádi Vám pomůžeme sladit a navhrnout veškerou svatební grafiku. Ke každému oznámení z naší kolekce jsou připraveny svatební tiskoviny ve stejném desingu. Oznámení, pozvání ke stolu, informace o svatebních darech, jmenovky, menu, program svatebního dne a spoustu dalšího. 

originál

svatební grafika na mírů

Buďte originální!

Máte představu jak má Vaše svatební oznámení vypadat, ale nikde jste nenašli to, co by se Vám líbilo? Nezoufejte, rádi pro Vás navrhneme oznámení, které bude jen Vaše. Pokud máte zájem o originální svatební oznámení neváhejte nás kontaktovat. Řeknete nám Vaši představu a my pro Vás připravíme návrhy. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a s jedinečným smyslem pro detail, aby Vaše oznámení bylo opravdu jen Vaše. Nebráníme se jakémukoliv nápadu, protože i na nejmenších detailech záleží.

Kontakt

+420 775 733 692

zavolejte nám

sara.czepova@gmail.com

napište nám

@svatebnidesign

sledujte nás

eshop

Připravujeme pro Vás eshop! 

online shop

@svatebnidesign

sledujte nás na Instagramu